Wyślij do nas zapytanie :) ikona mail alereklama.lublin@gmail.com ikona tel 517

wizualizacja
projekt
GRATIS!
bezpłatna
dostawa
0zł
lokalna
firma z
tablica z napisem 'Lublin'
O firmie alereklama

O firmie alereklama

Fajnie, że chcesz dowiedzieć się coś więcej o firmie alereklama. Pamiętaj, że w firmie alereklama zawsze rządzi Klient. To właśnie Twoje marketingowe potrzeby i oczekiwania z pełnym sukcesem chętnie spełnimy! Wystarczy tylko, że wykonasz ten pierwszy krok w naszym kierunku – napiszesz lub zadzwonisz! Podpowiemy, doradzamy i pokarzemy co można zrobić, żeby przyciągać uwagę klientów i skutecznie rozwijać biznes!

Pewnie już to wiesz, ale warto to podkreślić jeszcze raz, że agencja reklamowa alereklama.com.pl jest firmą z Lublina. Stawiamy na lokalny patriotyzm i cieszymy się gdy lubelskie firmy chcą „robić” swój marketing po sąsiedzku, a nie w Warszawie.

Nasza przygoda z reklamą i marketingiem trwa nieprzerwanie od 1999 roku, a działalność reklamowa pod szyldem alereklama.com.pl wystartowała w lutym 2011 roku. Te kilkanaście lat, przed powstaniem alereklama.com.pl, było czasem nauki (Politechnika Lubelska, Zarządzanie i Marketing) i zdobywania doświadczenia. Na początek roczny staż w Biurze Promocji Miasta (obecnie Referat ds. Marketingu Miasta w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin). Kolejny etap to praca w Dziale Marketingu ogólnopolskiej sieci sklepów Groszek (właścicielem marki jest Grupa Eurocash). Zdobyta wiedza i umiejętności z czasem zaowocowały podjęciem ważnej decyzji. Własna działalność gospodarcza w obszarze reklamy i marketingu to najlepsza droga do dalszego rozwoju.

Dziś dzięki sprawdzonym kontaktom, możemy być pewni, że nasz Klient zawsze będzie zadowolony i jak większość, zapewne do nas powróci. Z doświadczenia wiemy, że marketing jest niezwykle ważny, praktycznie dla większości firm, organizacji, czy instytucji. Marketing i reklama potrafią przyciągnąć uwagę i rozwijać biznes, co pozwala firmom osiągać znacznie więcej.

Kto wymyślił alereklama.com.pl?

Nazywam się Piotr Paczos i jako właściciel agencji reklamowej alereklama.com.pl pomagam firmom i instytucjom realizować zadania z zakresu reklamy i marketingu.

Jestem z Lublina – tu się urodziłem, tutaj mieszkam i pracuję. Na co dzień zajmuję się reklamą i marketingiem zarówno w tej bardziej i mniej tradycyjnej formie, a także niesamowitym marketingiem internetowym. Najpierw Internet, a w ślad za nim wyszukiwarka Google, a w ostatnich latach media społecznościowe np. Facebook, rzuciły zupełnie nowe światło na pojęcie marketing. Zresztą świat się zmienia, ludzie się zmieniają i komunikacja się zmienia, a to stawia ciągle nowe wyzwania marketingowcom.

Na pytanie, czy alereklama.com.pl to typowa agencja reklamowa z Lublina – odpowiem, że nie. W zasadzie bardziej jest to firma reklamowa lub zewnętrzny dział marketingu. Klienci w większości odnajdują mnie sami w wyszukiwarce lub trafiają z polecenia – jedno i drugie źródło pozyskiwania klientów bardzo mnie cieszy.

Chętnie doradzam jak dobrze się reklamować i obmyślam niestandardowe strategie reklamowe. Projektuję graficznie – począwszy od różnego rodzaju druków firmowych i reklamowych, takich jak wizytówki, ulotki, plakaty, notesy czy naklejki, przez banery reklamowe i rollupy, na billboardach kończąc. Gadżety reklamowe z uwagi na swoją wielką moc, stanowią ważną część oferty alereklama.com.pl. Dobieram i doradzam gadżety reklamowe, a idealny gadżet to taki, który stanowi wielką wartość dla odbiorcy, a minimalny koszt dla reklamodawcy.

Siłą rzeczy jestem także copywriterem – tworzę teksty i slogany reklamowe wykorzystywane w reklamach oraz materiałach promocyjnych, takich jak ulotki, czy plakaty. Piszę teksty przyczyniające się do pozycjonowania stron internetowych tzw. SEO copywriting. Poprawne pod względem stylistycznym i ortograficznym, zawierające odpowiednie frazy kluczowe. Tworzę content marketing tzw. marketing treści pisząc atrakcyjne treści do stron internetowych w formie artykułów lub poradników.

Jeśli udało Ci się doczytać do końca, to pozostało mi tylko podziękować Ci za uwagę i zaprosić Cię do współpracy.

alereklama.com.pl – rozwija biznes, przyciąga uwagę!

Myślisz agencja reklamowa Lublin – pomyśl o alereklama.com.pl. Gadżety reklamowe z nadrukiem, długopisy, smycze, balony z nadrukiem, torby papierowe oraz reklamówki foliowe. Druk ulotek i wizytówek. Nie robimy na ilość, ale stawiamy na jakość i zadowolenie Klienta, cały czas bacznie patrząc na koszty, żeby ten cały marketing wszystkim się opłacał. Wiemy z własnego doświadczenia, że reklama i marketing, to inwestycja w lepszą przyszłość praktycznie każdej firmy. Pomagamy odnaleźć się w szerokiej ofercie gadżetów reklamowych i wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie. Szczególnie lubimy i cenimy za wielką moc tanie gadżety i upominki, takie jak długopisy reklamowe: metalowe z grawerem oraz plastikowe z nadrukiem, a także smycze reklamowe, balony z nadrukiem, czy pamięci USB typu pendrive.

Czasami upominki reklamowe potrzebują dodatkowej oprawy, dlatego w ofercie mamy również torby papierowe oraz reklamówki foliowe z nadrukiem. Żeby Klient mógł liczyć na kompleksową pomoc, drukujemy i projektujemy również wizytówki, ulotki, plakaty oraz notesy reklamowe i kalendarze. Realizujemy druk wielkoformatowy i drukujemy rollupy oraz banery reklamowe.

Jeśli goni Cię termin lub potrzebujesz czegoś na szybko, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zdarzyło nam się nie raz uratować Klientów z opresji realizując zlecenie w trybie ekspresowym lub wymyślając alternatywne rozwiązanie. Czuj się więc u nas swobodnie i jak coś to pytaj śmiało! 🙂 Na maile lub wiadomości z Messengera staramy się odpowiadać szybko, a telefon odbieramy w miarę możliwości.

alereklama.com.pl – agencja reklamowa Lublin… i nie tylko!

Jeśli potrzebujesz reklamy i działasz na terenie województwa lubelskiego, m.in. w takich miastach jak Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Puławy, Zamość, Biłgoraj, Dęblin, Hrubieszów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Łuków, Parczew, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Bełżyce, Bychawa, Frampol, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Kurów, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Piaski, Poniatowa, Rejowiec, Szczebrzeszyn, Tarnogród, Terespol to nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty. Poza tym z wielką przyjemnością obsługujemy także klientów z całej Polski! 🙂

Loading...